Akademia Hetalia
Skoro już tu jesteś, to może tak byś się zalogował, czy coś? A jak nie masz konta, to na co czekasz? Rejestruj się~! My nie gryziemy - no chyba, że Dojcz...~


Join the forum, it's quick and easy

Akademia Hetalia
Skoro już tu jesteś, to może tak byś się zalogował, czy coś? A jak nie masz konta, to na co czekasz? Rejestruj się~! My nie gryziemy - no chyba, że Dojcz...~
Akademia Hetalia
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Skargi i zażalenia

5 posters

Go down

Skargi i zażalenia Empty Skargi i zażalenia

Pisanie by Dyrektor Wto Sie 13, 2013 9:39 pm

Nie podoba Wam się sposób, w jaki prowadzimy forum? Piszcie. Może Was nie wywalimy.
[wow]...trolololololo.[/wow]
Dyrektor
Dyrektor
Ajm e nindża


Powrót do góry Go down

Skargi i zażalenia Empty Re: Skargi i zażalenia

Pisanie by Malbork Pon Wrz 22, 2014 9:36 am

To tu też napiszę. Chodzi mi o cb. Ograniczenie do świetlicy jest bardzo nie teges, zwłaszcza w lato D: Miło by było móc wyjść na dwór i pokręcić się po okolicy, zamiast kisić się na świetlicy. Myślę, że to bardzo by urozmaiciło rozgrywkę bo na świetlicy jednak nie można robić zbyt dużo.
Malbork
Malbork
Pozory mylą~


Powrót do góry Go down

Skargi i zażalenia Empty Re: Skargi i zażalenia

Pisanie by Izrael Pon Wrz 22, 2014 12:40 pm

Dyrektor napisał:12. Avatar, kotecki. Avatar musi być. Na przykład, dziadzio Dyrektor jest pytajnikiem. Przystojniak z niego, c'nie?

To w sumie mała prośba, ale można by napisać jakie mają być rozmiary avków?
Izrael
Izrael
Koszerny


Powrót do góry Go down

Skargi i zażalenia Empty Re: Skargi i zażalenia

Pisanie by Włochy Północne Pon Wrz 22, 2014 1:00 pm

Mal, jak najbardziej możecie wychodzić poza świetlicę~ Łaźcie sobie dokąd chcecie. Świetlica jest tutaj bardzo umowna i jest to miejsce raczej dość "domyślne". Jeśli macie pomysł na jakąś rozgrywkę i sobie to ogarniecie, to równie dobrze możecie być gdziekolwiek indziej. To co dzieje się w fabule na cb może być uwzględnione w fabule ogólnej forum (jeśli taka jest wola userów), ale nie musi.

* * *

Izraelu, powiedzmy, że awatar ma nie przekraczać szerokości 150px.
Punkt zostanie dodany do regulaminu. Ogólnie rzecz biorąc, regulamin będzie jeszcze edytowany. Jak czegoś jeszcze wam w nim brakuje, to mi o tym napiszcie.~ ^^
Włochy Północne
Włochy Północne


Powrót do góry Go down

Skargi i zażalenia Empty Re: Skargi i zażalenia

Pisanie by Syberia Pon Wrz 29, 2014 10:04 am

To ja jeszcze w sprawie regulaminu. *podnosi rękę*
Wiem, nowy jestem i takie tam...

Ale brakuje mi wzmianki na temat nie stosowania tzw. god mode'ów na cb oraz w normalnych rozgrywkach. Ja wiem, że to jest szkolne rpg, ale i takie przypadki mogą się zdarzyć, da? Przydałoby się o tym wspomnieć. God mode'om mówi stanowcze niet!
Syberia
Syberia
Siberian psycho


Powrót do góry Go down

Skargi i zażalenia Empty Re: Skargi i zażalenia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach